Політика
Країни Балтії запропонували створити “танковий Шенген”

Латвія, Литва та Естонія обговорили безпеку в регіоні і загрозу від РФ

Міністри оборони Естонії, Латвії і Литви на зустрічі в понеділок висловилися за створення безвізового простору для союзних військ і озброєнь у Прибалтиці, повідомляє прес-служба Міноборони Естонії.

“Образно кажучи, танки союзників повинні прибувати в Естонію без віз, а не чекати днями на кордоні, поки оформляються документи”, – сказав міністр оборони Естонії Ханнес Хансо, передає Інтерфакс-Україна.

Глави військових відомств обговорили підготовку до липневого саміту НАТО у Варшаві, ситуацію з безпекою в регіоні Балтійського моря, підтримку Грузії і України, а також оборонне співробітництво Латвії, Литви та Естонії

Міністри оборони Естонії, Латвії і Литви Ханнес Хансо, Раймондс Бергманіс і Юозас Олекас заявили, що “поведінка Росії викликає серйозне занепокоєння та є викликом усім союзникам по НАТО”. Вони також висловилися за політику відкритих дверей НАТО для Грузії та України й підписали спільне комюніке за підсумками зустрічі.

У понеділок ввечері міністри вирушать у Тбілісі на зустріч з грузинським колегою і виступлять на конференції з безпеки в Грузії.

Читайте також: Порошенко та Ердоган домовилися про збільшення терміну дії віз для українців у Туреччині до 90 днів.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook