fbpx
Дозвілля
КОНСУЛ ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ У ФРАНЦУЗЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ ПОВІДОМИВ ПОДРОБИЦІ ДЕПОРТАЦІЇ 22 УКРАЇНЦІВ
Відповідаючи на уточнююче запитання кореспондента Укрінформу, чи можна було вплинути на ситуацію з боку посольства України у Франції, консул посольства України у Французькій Республіці Микола Собко зауважив, що навіть американські дипломати, що акредитовані у Франції, не мають жодного впливу на рішення міграційної служби США.

«Це правда, що українцям вчора анулювали американські візи. Це була туристична група у складі 22 особи, у тому числі 3 дітей віком 2, 12 та 16 років. Вони прямували транзитним авіарейсом через Париж до Маямі для подорожі круїзним лайнером. Згідно з існуючими в США нормами в аеропорту «Руасі Шарль де Голль» усіх пасажирів перевіряє міграційна служба Сполучених Штатів. Її федеральний працівник пояснив нам, що візи саме для цієї групи були анульовані і тому людей мали повернути назад до Києва», – сказав український дипломат.

За його словами, у шістьох з 22 осіб, у т.ч. дворічної дитини були Шенгенські візи. «Тому після того, як французька поліція та авіакомпанія переоформили квитки на найближчі рейси до Києва на сьогодні, їм видали нові паспорти і квитки, і вони скористалися можливістю та за власний кошт переночували у готелі поруч з аеропортом. Сьогодні о 9:45 годині за місцевим часом вони відбули до Києва», – зазначив український консул.

Реклама