fbpx
Політика
Кінці в воду. Зброю з якої вбивали «майданівців» намагалися втопити(фото)

У Службі безпеки України заявляють, що зброя, яка використовувалася проти “майданівців”, була виявлена в Голосіївському районі Києва, повідомляє Інтерфакс.

Як розповів на брифінгу в суботу в Києві керівник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук, 12 серпня 2015 року надійшла інформація про те, що в Голосіївському районі Києва знайдено вогнепальну зброю.

“Були знайдені фрагменти вогнепальної зброї у водоймі та прибережній смузі”, – сказав він.
За словами Остафійчука, після проведення експертиз було встановлено, що ця зброя використовувалося на Майдані: “Експертизи тривали довго… Так, ця зброя має відношення до подій на Майдані”.

Остафійчук також сказав, що пізніше, після проведення додаткових експертиз, буде встановлено однозначно, чи були учасники протесту вбиті саме з цієї зброї.

У свою чергу начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк пояснив, що мова йде про зброю бійців роти “Беркут”.

“Виявлено фрагменти 23 одиниць автомата Калашникова. З роти тоді зникло 24 одиниці. Наразі чітко ідентифіковані 12… Це саме та зброя, яку ми шукали”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що глава Служби безпеки України Василь Грицак і Генеральний прокурор України Віктор Шокін вчора доповіли президенту Петру Порошенку, що виявлено і частково ідентифіковано зброю, з якої вбивали “майданівців”.

vbyvci_NS

zbroya_maydan1

zbroya_maydan7

zbroya_maydan6

zbroya_maydan5

zbroya_maydan4

zbroya_maydan3

zbroya_maydan2

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook