fbpx

Канада шукає іммігрантів для розбудови одного з найбільших своїх регіонів

Згідно з планом, уряд Канади прийме до 2000 заявок іммігрантів в 2017 році, зі збільшенням їх числа в наступні роки, повідомляє immigrant.today.

Якщо нова програма спрацює добре, то число місць може збільшитися протягом наступних двох років.

Джон МакКаллум, федеральний міністр імміграції, сказав, що імміграційна складова буде регулюватися в основному провінційними урядами і залежати від їх конкретних потреб.

“Ми будемо відкриті для різних фахівців, будемо працювати з кожним урядом, щоб розробити план, який підійде для тієї чи іншої провінції з акцентом на конкретні професії”, – сказав він.

У той час як програма буде пілотним проектом в Атлантичній Канаді, вона може стати моделлю для решти країни в майбутні роки.

Читайте також:УКРАЇНА І КАНАДА ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО ЗВТ: НАЗВАНО ТОП-5 ПРОРИВІВ

Ця нова стратегія створена для поліпшення майбутнього регіону. Вона спрямована не тільки на збільшення числа іммігрантів, але також на поліпшення інфраструктури, маркетингу регіону на міжнародному рівні і створення робочих місць в області чистої енергії, так як Атлантична Канада прагне до розвитку низьковуглецевої економіки.

Прем’єр провінції Ньюфаундленд і Лабрадор Дуайт Бал сказав, що в той час як збільшення імміграції необхідно, це зовсім не означає, що існуючі резиденти, які є безробітними, не будуть братись до уваги. Бал також підкреслив, що імміграційний план є лише одним з п’яти кроків в новій стратегії зростання Атлантичної Канади. Подробиці будуть оголошені пізніше.

Джерело.

You cannot copy content of this page