fbpx
Технології
iPhone 7 може отримати чотири динаміки і поліпшену камеру

Згідно з останнього витоку, майбутній iPhone 7 може отримати чотири динаміки, а також оптичну стабілізацію зображення, передають видання 9to5mac і Nomura. Про це свідчать останні фото корпусу флагманського смартфона.

На знімках, які були недавно оприлюднені, відображена задня кришка iPhone 7 бузкового кольору. Якщо дані знімки – не підробка, то можна говорити про те, що майбутній гаджет отримає просунуту аудіосистему.

Відомо, що компанія Apple вже постачала стереосистемою з чотирьох динаміків iPad Pro.

Видання також повідомляють, що знімки демонструють зміни в дизайні камери iPhone. Більшим став отвір для сенсора, а спалах, який раніше розташовувалася праворуч, тепер буде знаходитися внизу.

Відомо, що в iPhone 7 виробник відмовився від роз’єму 3,5 мм для навушників. Найімовірніше, в майбутньому користувачеві доведеться підключати їх до порту Lightning, або ж використовувати бездротові.

Повідомляється також, що камера в iPhone 7 спочатку планувалася подвійна. Але компанія Sony, ймовірно, не впоралася з поставленим завданням. Таким чином, виробник змушений був відмовитися від цієї ідеї і забезпечити гаджет одинарною камерою. Втім, вона буде мати оптичну стабілізацію зображення, як і в iPhone 6S.

Читайте також: З’ЯВИЛОСЯ ПЕРШЕ “ЖИВЕ” ФОТО IPHONE 7 (ФОТО)

iphone_7_2

iphone_7_3

Джерело.

Реклама