Без рубрики
Інтерпол оголосив у розшук підозрюваних у зникненні львів’янина Тараса Познякова

Обидва розшукуються як підозрювані в умисному вбивстві на основі корисливих цілей

Підозрюваних у зникненні 25-річного Тараса Познякова, який зник на початку квітня по дорозі зі Львова до Києва, оголосили в міжнародний розшук.

кінгісепп1

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті Інтерполу, за запитом правоохоронних органів України в розшук оголошені двоє уродженців Росії: Дмитро Голуб (громадянин України), 18.11.1979 р.н. і Луан Кингисепп (громадянин Росії), 23.03.1991 р.н.

golub_1

Обидва розшукуються як підозрювані в умисному вбивстві на основі корисливих цілей, незаконному привласненні транспортного засобу, незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.

Читайте також:   Підозрювані у вбивстві Тараса Познякова оголошені у розшук (Оновлено).

Як повідомлялося, вранці 4 квітня Позняков виїхав зі Львова до Києва, взявши з собою попутників через сервіс BlaBlaCar. В останній раз камери зафіксували автомобіль чоловіка на заправці в 40 км від столиці. Разом з ним перебували попутники. Зв’язок з Т.Позняковим зник в 25 км від столиці в районі села Бобриця. 12 квітня стало відомо, що в одному з гаражів Києво-Святошинського району було виявлено автомобіль Т.Познякова.

10 травня правоохоронці повідомили, що були встановлені і оголошені в державний розшук двох підозрюваних: Д.Голуб, позивний “Тоф”, уродженець РФ, житель м.Чернівці, який знаходиться в розшуку за пограбування, і Л.Кінгісепп, позивний “Лука”, уродженець та громадянин РФ, житель м.Макіївка Донецької області.

Читайте також: Рідні Тараса Познякова обурені заявами про його загибель.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook