Світ
Інтернет скоротить бідність і підвищить світовий ВВП – дослідження

Підключення до інтернету всього людства виведе 500 млн людей з бідності і підвищить світовий ВВП на $ 6,7 трлн.

Глобальне поширення інтернету може вивести 7% світового населення (500 млн чоловік) з межі абсолютної бідності, привести до зростання світового ВВП на $ 6,7 трлн. Про це стверджується в дослідженні підрозділу зі стратегічного консультування Strategy & PwC – Connecting The World, повідомляє AIN .

Читай також: ІТ КОМПАНІЯ РОЗРОБИЛА ВІДЕОРОЛИК НА ТЕМУ “ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!”

Відзначається, що стовідсоткове проникнення інтернету може принести велику вигоду країнам, що розвиваються і бізнесу в наступні 5 років. Також значно зросте рівень життя понад 4 млрд людей, які зараз перебувають офлайн.

Потенціал зростання ринку телеком-послуг складе $ 400 млрд, а контент-провайдери отримають можливість вирости на $ 200 млрд.

“У інтернету є потенціал змінити життя мільйонів на ринках, що розвиваються, але розширення покриття на всіх стане серйозним викликом”, – стверджує консультант PwC Ешлі Анвин. За його словами, для загального підключення доступ до мережі повинен стати дешевшим, надійним і давати мотивацію людям для виходу в онлайн.

Читай також: КОМПАНІЯ SAMSUNG ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ НОВІ ФЛАГМАНИ – СМАРТФОНИ GALAXY S7, S7 EDGE(ВІДЕО, ФОТО).

Зростання кількості нових інтернет-користувачів, більшість з яких жителі країн, що розвиваються, за останні 3 роки, впало до менше 10% в рік. При цьому в світі залишаються більш 4,1 млрд людей без доступу до мережі.

Відзначається, що причинами уповільнення прогресу стали зростаюча вартість покриття, швидкості і ємності існуючих мереж. При цьому в дослідженні PwC стверджується, що ціни на підключення до мережі повинні впасти майже на 70%, щоб він став доступний для 80% населення. Аналітики пропонують наступні кроки для збільшення кількості користувачів:

Читай також: ГЕНПРОКУРАТУРА ПІДОЗРЮЄ “КИЇВСТАР” В УХИЛЕННІ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ НА 2,3 МІЛЬЯРДА

Заміна поточних 2G-мереж на 3G і 4G LTE може скоротити вартість одного мегабайта на 60-70% для потреб ринків, що розвиваються. Це зробило б подібне розширення прибутковим для операторів і відкрило доступ в мережу для більш 2 млрд людей.

Надання контенту через ряд локальних швидкісних мереж, зробило би його доступним для ще 300 млн людей.

Офлайн-дистрибуція контенту, включаючи обмін національними та регіональними даними, поліпшила б доступність для ще 170 млн людей.

Уряди, що надають контент, сфокусований на освіту, соціальні сервіси і бізнес-можливості, можуть створити стимул до підключення ще 200 млн людей.

Як повідомляється, доступ, субсидований великими брендами, може залучити ще 500 млн інтернет-користувачів по всьому світу.

“Трансформація інтернету в країнах, що розвиваються потребують співпраці урядів, сервіс-провайдерів, телеком-операторів і локальних спільнот. Результатом стане всеохоплюючий інтернет – зовсім не той, що є у нас сьогодні. Він буде фокусуватися на освіту, соціальні сервіси і отриманні доходу на багатьох мовах, що принесе нові можливості для 4 млрд людей “, – підкреслює керуючий партнер Strategy & Джон Поттер.

Читай також: NYT: FACEBOOK ЗВИНУВАТИЛИ В ПОЛІТИЧНІЙ УПЕРЕДЖЕНОСТІ

Дослідження Connecting The World охоплює 120 країн в останні 10 років і проведено для компанії Facebook.

Нагадаємо, що серед дослідницьких проектів Google є Project Loon, який повинен дати доступ до інтернету у віддалених місцевостях за допомогою повітряних куль, а в Facebook планують зробити це за допомогою дронів і системи лазерного зв’язку.

Джерело.

Реклама

Related Post