Без рубрики
Імена попутників хлопця, який пропав відучора по дорозі в Київ, виявилися фейковими

Імена попутників зниклого по дорозі зі Львова до Києва Тараса Познякова, з якими він зв’язався через BlaBlaCar, виявилися несправжніми. На даний момент ні хлопця, ні машину ще не знайшли.

Це підтвердив колега Тараса Познякова Олександр. Він повідомив, що імена попутників – вигадані, а їхні сім-картки до телефонів були куплені напередодні.

У соціальних мережах шириться дуже багато різної інформації на цю тему, в більшості випадків – неперевіреної і недостовірної. Речник поліції Львівщини Світлана Добровольська та начальник поліції Львова Антон Пузиревський у коментарі сказав, що на даний момент розшукові заходи тривають, місцеперебування Тараса Познякова і його машини ще не встановлено.

Львівська поліція передала заяву матері про зникнення хлопця київським правоохоронцям, відтак правоохоронці Києва та Львова спільно проводять розшукові заходи.

Злочинці

Нагадаємо, 4 квітня вранці зі Львова в Київ ‎виїхав Позняков Тарас Олександрович, 1991 р н. на автомобілі Ауді А6, 2006 р в сірого кольору. Номерний знак ‪ВС4446СІ. Виїхав з пасажирами, з якими зв’язався через BlaBlaCar. О 12 дня мав бути в Києві. Та на зв’язок не вийшов, на зустріч не приїхав. Зв’язок з ним повністю зник в районі села Бобриця Києво-Святошинського району.

Читайте також: Небезпечний BlaBlaCar: у Києві шукають хлопця, який зник із попутниками (фото водія).

Заправка “БРСМ Нафта” где-то 30-40 км перед Киевом . Тарас справа. После этого связь пропала возле с. Бобриця.

Опубліковано Эммою Маевою 4 квітня 2016 р.

 

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook