Події
І це буде не Путін: у Раді пояснили, хто заплатить за війну на Донбасі (фото)

Печерський районний суд Києва прийняв рішення про відшкодування з бюджету України 6,7 млн грн за пошкоджений в окупованому Донецьку будинок.

Про це повідомила в Facebook віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

За її словами, відповідно до закону “Про боротьбу з тероризмом” за антитерористичну операцію (АТО) платить держава, яка бореться з терористами.

“Так українці будуть платити за все, якщо ми юридично не визнаємо відповідальності Росії за окупацію та її наслідки. За всі зруйновані і пошкоджені будинки, за знищені заводи і інфраструктуру, за “віджатий” бізнес, за Боїнг MH17, за тортури і вбивства… І ми повинні розуміти, що Росія не буде економити – позови проти України будуть готувати кращі юристи світу”, – написала вона.

На думку Сироїд, є тільки одне рішення – визнати окупацію і покласти на Росію відповідальність за території і населення під окупацією відповідно до міжнародного права війни.

“Парламент, який не здатний проголосувати за це рішення, покладає на кожного українця живого і ще не народженого тягар платити за злочини і руйнування росіян, які відбулися під час окупації”, – констатувала політик.

Читайте також:ПУТІН ВКРИВ ЦИНІЧНИМИ ОБВИНУВАЧЕННЯМИ УКРАЇНУ ЧЕРЕЗ ДОНБАС

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook