fbpx
Світ
І про диплом не запитають: як влітку багато заробити в США

Українці все частіше їздять на роботу за кордон влітку. Авжеж, саме на літній сезон з’являються нові вакансії. та зазвчиай вони заповнені на 74% ще до кінця травня. CNN Money оприлюднив список високооплачуваних літніх вакансій у США.

Туристичний гід. Середня зарплата на тиждень : $1 800. У містах, які користуються попитом у туристів влітку,часто дуже добре платять мешканцям, які готові працювати гідом. У Чикаго зарплата на цій посяді сягає $45 за годину. Ті, хто не хочуть водити групу туристів, можуть писати інформаційні тексти, не покидаючи будинку. Ріелторські та туристичні компанії будуть платити від $50 до $100 за тексти.

Кур’єр. Средня зарплата на тиждень: $700. Влітку підвищується попит на водіїв із доставки піци, кур’єрів дял доставки товарів із аптек, торгових центрів та ресторанів, де немає такої послуги. Традиційні кур’єри отримують близько $8,25 на годину. Якщо ж працювати додатково, можна розраховувати на $700 за тиждень роботи.

Піджейки. Середня зарплата на тиждень: $1 000 Деякі розважальні компанії наймають танцівників для мотивації публіки танцювати на весіллях, корпоративах тощо. Початкова ставка за годину – близько $25, але харизматичні танцівники можуть зароблять і до $100 на годину.

Менеджер із холодних дзвінків. Середня зарплата на тиждень: $800. Компанії із телемаркетингу постійно шукають людей для холодних дзвінків потенційним клієнтам. зарплата стартує від $3200 на місяць. На більшості із таких посад можна працювати у будь-якій точці світу і не мати досвіду з продажу товарів.

Краболов. Середня зарплата на тиждень: $1 625. Це небезпечна робота, за яку добре платять. За даними Houston Chronicle, зарплата краболова-новачка складає близько 1,5% до 5% від кожного врожаю, або $3000 — $10000 за три місяці. Попередження: Бюро статистики класифікує роботу краболова як одну із найнебезпечніших професій країни.

Читайте також: Польща запроваджує нові правила реєстрації для отримання шенгенської візи

Наставник. Середня зарплата на тиждень: $800. Платне менторство може бути дуже прибутковим, особливо для студентів коледжів. CollegeVine, яка об’єднує студентів середньої школи з викладачами і наставниками, платить $20 на годину.

Вміння писати резюме – ще один гарний варіант для студентів, оскільки університетські містечка- це постійний потік клієнтів. Джессіка Холбрук професійно пише резюме і каже, що стартова ставка – близько $50 за резюме і може доходити до $400 для тих, у кого великий досвід роботи.

Джерело.