fbpx

Польща запроваджує нові правила реєстрації для отримання шенгенської візи

Генеральне консульство Польщі у Львові оприлюднило нові правила для отримання шенгенської візи. Уже з квітня буде запроваджена нова система реєстрації у пункти прийому візових анкет у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях.

Щоб зареєструватись у візовий центр, з квітня потрібно оплатити квитанцію у Кредо банку або Ідея банку та вказати категорію візи (туристична, національна, малий прикордонний рух). Після цього вам дадуть квитканцію із код. Автоматична система ППВА через 24 години призначить дату й час подання документів, про що людину має повідомити працівник кол-центру.

Якщо призначена дата вас не влаштовує, то автоматична система призначить вам іншу дату, про яку вас поінформує працівник кол-центру. Якщо дата подання документів вдруге не буде вас влаштовувати, то ваш код буде деактивовано, а для повернення коштів потрібно буде звернутись до ППВА.

Читайте також: Ryanair в Україні: стало відомо, скільки коштуватимуть квитки

У Генконсульстві РП зазначають, що такі нововведення мають суттєво полегшити процедуру реєстрації у ППВА, оскільки раніше людині потрібно було самостійно реєструвати код, отриманий після сплати банківського рахунку, тепер ж реєстрація здійснюватиметься автоматично.

Джерело.

You cannot copy content of this page