fbpx
Політика
Храпачевському повідомляли про підозру у скоєнні злочину, але він слухати не хотів (відео)

Працівники Головного управління Національної поліції в Києві оголосили водієві BMW Храпачевському повідомлення про підозру у скоєнні злочину.

Його дії кваліфіковані слідчими як опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків, повідомляє департамент комунікації Національної поліції України.

«Храпачевський не став слухати повний текст підозри, який був оголошений уповноваженим слідчим. Цей факт був зафіксований у присутності понятих та підтверджений відеозаписом. Крім того, підозра була направлена йому з повідомленням поштовим зв’язком. Таким чином слідство, згідно із діючим законодавством, офіційно повідомило Храпачевському про підозру, яку напередодні було погоджено з процесуальним керівником у вказаному кримінальному провадженні», – йдеться у повідомленні.

Так, слідство з’ясувало, що в ніч 7 лютого під час спроби затримання автомобіля, яким керував Храпачевський, один з поліцейських намагався припинити правопорушення і затримати водія. Натомість автомобіль рушив, протягнувши за собою працівника поліції і створивши загрозу його здоров’ю і життю.

Джерело.