Політика
Херсон повторює долю Криму: Іслямов розповів, на що Росія “поклала око”

Україна для жителів Херсонської області існує скоріше як міф, ніж як держава, що визначає рамки, здатні захистити і розвинути цю територію.

Про те, що Херсонською областю, як і Кримом, Україна ніколи не займалася, зате активно цікавилася РФ, заявив координатор “Громадянської блокади Криму” Ленур Іслямов у своєму блозі на УП.

“Тут з кожного телевізора чути російські новини і серіали. Серіали про війну, велич, силу і міць держави – все те, що так глибоко сидить у радянській людині і може активуватися найнесподіванішим чином”, – пише Іслямов.

Він зазначає, що на засіданнях сільрад співають гімн України, використовують атрибути державності, але роблять це сидячи і знехотя.

Координатор “Громадянської блокади Криму” пояснив, що вісім місяців тому, коли вони тільки починали блокаду, активістів вважали фактором дестабілізації. Але насправді, вони стали фактором “присутності України на південному кордоні”.

Кримські татари, за словами Іслямова, і в Криму, і в Херсонській області, виявилися більшими українськими патріотами, ніж самі українці.

“Крим – це Україна” – кажуть нам із плакатів. Це, звичайно, добре знати географію. Але з людьми треба перестати спілкуватися месседжами. Треба почати вирішувати конкретні проблеми”, – пише він.

Ленур Іслямов також зазначає методи для поліпшення ситуації, що склалася.

“Тут повинна запрацювати військово-цивільна адміністрація. Нам треба зміцнювати кордон. І вивчати досвід втрати Криму не тільки на словах”, – підсумовує він.

Читайте також: Білборди “Крим – це Україна” – ганьба української влади, – Іслямов.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook