fbpx
Політика
ГПУ планує повернути Мельниченка зі США

Він потрібен для доведення до кінця справи убивства Гонгадзе.

Найближчим часом в ГПУ вирішиться питання про підозру майору Миколі Мельниченку, відомому за касетним скандалом в справі Георгія Гонгадзе, в державній зраді і спробі вчинити переворот, повідомив ТСН.Тижню заступник генпрокурора Юрій Столярчук.

“У його діях ми бачимо ознаки кримінального правопорушення, стаття 109 Кримінального кодексу “Державний переворот”, і бачимо ознаки кримінального правопорушення, стаття 111 “Державна зрада”, – розповів прокурор.

Він додав, що без Мельниченка, який зараз проживає в США, буде важко встановити всі об’єктивні обставини того, що відбувалося в кабінеті колишнього президента України і за його межами, що потрібно для доведення до кінця справи вбивства Гонгадзе.

І, за словами Столярчука, зараз вже здійснені процесуальні кроки, які “дозволять нам, врешті-решт, отримати Миколу Мельниченка”.

Як повідомлялося, Апеляційний суд Києва залишив чинним вирок колишньому генералу МВС Олексію Пукачу, засудженому до довічного позбавлення волі за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Читайте також: У Києві відбувається церемонія поховання журналіста Георгія Гонгадзе (фото).

Джерело.