Дозвілля
Google запустив в Україні безкоштовні курси з інтернет-маркетингу

Компанія Google сьогодні оголосила про запуск освітньої програми Digital Workshop в Україні. Це міжнародні безкоштовні курси з цифрового маркетингу, тепер перекладені і на українську мову. Записуватися на них можуть усі бажаючі, вони доступні починаючи з сьогоднішнього дня.

Фактично, це набір навчальних довідників і матеріалів, які знайомлять користувача з основами інтернет-маркетингу (наприклад, про те, як правильно просувати інтернет-магазин, як збільшити свою аудиторію в соціальних мережах і т.д.). Навчання складається з коротких відеоуроків, текстових матеріалів і невеликих тестів. У компанії стверджують, що матеріали доступні будь-якому інтернет-користувачеві – від студента до підприємця.

Передбачається, що студенти будуть складати для себе навчальні плани і займатимуться самостійно. Щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, доведеться зареєструватися (реєстрація Google якраз підійде), а потім вибрати, для чого потрібні знання (для розвитку власного бізнесу, для удосконалення своїх навичок інтернет-маркетолога або для загального розвитку).

Користувачі можуть вибрати теми, які їм цікаві, або пройти весь онлайн-курс повністю і отримати сертифікат від Google і IAB Europe – за 23 пройдені теми користувач отримує сертифікат Digital Workshop.

Серед тематик курсу: навчання писати клієнтам електронні листи, перші кроки в інтернет-маркетингу для реклами бізнесу, початок роботи з пошуковими системами, оптимізація пошукових кампаній, SMM, робота з Google Analytics і багато інших (повний список є на сайті).

Нагадаємо, минулого тижня в інтернеті запустився перший телеканал про IT в країні. Це медіа-проект фонду BrainBasket, мета якого – збільшення кількості IT-фахівців в Україні.

Читайте також: Митні документи доведеться зберігати 10 років.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook