Події
Геращенко розповіла, як “звільняли” Савченко (фото)

Операцією керував глава СБУ Василь Грицак.

Перший заступник спікера парламенту Ірина Геращенко розповіла про подробиці обміну Надії Савченко на російських ГРУвців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова.

За її словами, операцією керував глава СБУ Василь Грицак.

“06:30 – літак. Президентський борт вилітає за Надією. Ростов. Ми не маємо права сходити з трапа. Операцією, за дорученням президента, керує глава СБУ. Відповідно до домовленостей Надія повинна зайти в літак саме в ту хвилину, коли російський літак, що приземлився в Києві, забере на свій борт двох російських вбивць-ГРУвців”, – написала вона у Facebook.

За її словами, потім в російських ЗМІ була запущена інформація про літак і звільнення.

Читайте також: Не дайте мені скурвитися, — перша промова Савченко на Батьківщині (відео).

“Вона виходить в оточенні десяти чоловіків у формі. Вона дивиться на небо і жадібно вдихає повітря. Вона піднімається на борт і кричить: “Слава Україні – героям слава!” Даруємо їй букет в патріотичних кольорах. “Я не люблю квітів!” – парирує Надія (чуєте, дорогі колеги, раджу вам квіти їй не дарувати). Кладе букет поруч. “Це мамі віддам”, – говорить. Нарешті ми обнімаємося. Вона – туго натягнена струна. Досі не вірить в те, що відбувається, розповідає, що 5 год. сиділа в тому автобусі без номерів, чекаючи руху – додому, в Україну”, – повідомила Геращенко.

У дорозі Надія розпитувала про інших заручників.

“Розповідаємо про те, що найближчим часом очікуємо позитивних новин про Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка”, – підсумувала Геращенко.

Нагадаємо про те, що сьогодні Савченко обміняли на російських ГРУвців. Про обмін домовилися під час телефонної розмови лідерів “нормандської четвірки”.

Читайте також: Найєм пояснив, чому ГРУшиків майже ніхто не зустрічав

1820305

1820307

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook