fbpx
Події
Фліртувала, погрожувала,плакала і врешті-решт заявила що вагітна від патрульного. П’яна блондинка в шубі за 10000$ стала новою зіркою мережі (відео)

В Івано-Франківську на вул. Надрічна патрульні зупинили автомобіль за порушення ПДР. Транспортний засіб зупинився, за кермом була жінка.

Інпектор помітив що у водія наявні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонував пройти тест на місці або у медзакладі. Та жінка-водій відмовилась. Довго намагалася дізнатися причину зупинки, а пізніше кричала, що патрульні порушують законодавство щодо неї. Зрештою переконувала, що проходить курс лікування, а ліки якраз мають вміст спирту. Та інспектор чітко повідомив, що у ПДР заборонено керувати ТЗ під впливом алкоголю, наркотиків або ліків.

Потім водій наголошувала, що вона вагітна. А от чи на третьому місяці чи на п’ятому – жінка забувала і щоразу, акцентуючи на цьому увагу, казала інше. Коли один інспектор оформляв адмінматеріали, а інший спілкувався з жінкою, то на місце прибув допоміжний екіпаж. Тоді раптово “блондинка” заявила, що знає інспектора, з яким дотепер спілкувалась. Більше того, переконувала, що вагітна від нього, знову ж таки забуваючи місяць вагітності. Порушниця навіть вдавалась до флірту, але це не допомогло уникнути покарання.

Додала жінка-водій і те, що є подругою Дани Орленко, яка нещодавно порушила ПДР та прославилась агресивною поведінкою з Івано-Франківськими поліцейськими.

Більше у відеопрограмі “Патруль Online” розповіли інспектори патрульної поліції Христина Гардаман та Ігор Харук.

Читайте також: Ці пологи увійшли в історію України. Такого в країні ще не було!

Джерело.

Related Post

facebook