Дозвілля
Дзідзьо розповів, за що вимагав 5 мільйонів звільнений зі скандалом із гурту Лесик

Скандал навколо звільнення одного з учасників гурту DZIDZIO, гітариста Олега Турка (Лесика), не вщухає. Після того, як Дзідзьо розповів нашому сайту, що Лесик попросив його виплати компенсацію у розмірі 5 млн гривень, музикант на сторінці у соцмережі написав, що це неправда. “З гурту DZIDZIO мене “попросили” піти разом зі всією командою, яка працювала всі ті роки пліч-о-пліч над образом, концертами та піснями. Єдина відмінність, що після підписання документу про звільнення, весь штат, крім мене, був прийнятий назад в групу. А для того, щоб якось пояснити мою подальшу відсутність в групі, була придумана казка про 5 мільйонів”, – написав Лесик.

ТСН.ua звернувся до Дзідзьо, аби він нарешті пояснив, що насправді сталося у середині гурту та звідки взялася сума у 5 мільйонів гривень. – Дзідзьо, після того, як ви дали коментар нашому сайту, де розповіли, що Лесик  попросив виплатити компенсацію у розмірі 5 млн грн, Олег написав, що інформація про 5 млн – це казка. Так де правда? – Нажаль це не казка, а правда! Є протокол  зборів, на яких були присутні засновники “Мейсон Ентертеймент”,  де чітко зафіксовано, що Лесик запропонував продати свою частку засновника компанії.

Більше читайте тут: Ексклюзив, Лесик на своїй сторінці у Instagram зізнався, що більше не є в команді DZIDZIO

Я зробив пропозицію Лесику викупити його частку, але залишитися у колективі як гітарист. Коли ми створювали компанію, Лесик вклав у статутний капітал 50 тисяч гривень. Я був готовий заплатити більш ніж в 10 разів  – 600 тисяч гривень. Він відмовився. І виставив умову, що його частка коштує –  5 202.000 (п’ять мільйонів двісті дві тисячі), тобто більше ніж в 100 разів.  Я відмовився платити, бо не маю таких грошей. У свою чергу Лесик заявив, що буде продавати свою частку третім особам, які не мають  жодного відношення до групи DZIDZIO. Після цього я вирішив, що наші творчі відносини більше не мають сенсу. – У своєму пості в соцмережі Турко розповів, що його “попросили” піти разом зі всією командою. Проте після підписання документу про звільнення, весь штат, крім Турка, був прийнятий назад в групу. Чому взагалі довелося звільняти всю команду? І чому Турка не прийняли назад? – Вчинок Лесика змусив мене задуматися, хто є хто у нашій команді.

Я вирішив реорганізувати колектив і поговорити особисто з кожним, аби зрозуміти, які вони мають наміри і яким бачать наше спільне майбутнє DZIDZIO. Після розмови стало зрозуміло, що у всіх є велике бажання працювати на розвиток групи. Тому ми продовжуємо співпрацювати.  Зараз активно готуємося до надзвичайного мега-шоу,  пишемо новий альбом, а також знімаємо кліп на пісню “Птахоподібна”,  де, до речі, ви вже побачите нового гітариста.

Лесик людина творча, наполеглива, в нього все вийде, тому бажаю йому удачі і успіхів у всьому.

Джерело.

Реклама

Related Post