Без рубрики
Друзі зниклого львів’янина не виключають, що хлопця викрали

Друзі зниклого львів’янина не виключають, що його насильницьки викрали. Про це в ексклюзивному коментарі УНН розповів один із друзів зниклого хлопця.

“Знаю тільки те, що зник мій друг, якого я знав багато років. Він не міг зробити нічого такого, щоб потім зникнути. Не можу сказати, чи це викрадення чи це вбивство, чи це ДТП… Просто досі не знайшли машину. Я знаю лише те, що телефон зниклого Тараса не відповідає, а людина зникла”, — розповів один з друзів.
Він також не виключив, що Тарас був викрадений із застосуванням насильства.

Співрозмовник додав, що наразі поблизу села Бобриця у Київській області тривають пошуки львів’янина.

“Якби автомобіль потрапив у ДТП або продовжував свій рух, то його б десь помітили. Але таке враження, що автомобіль заховали у якомусь „відстійнику“. Можу сказати, що продовжуємо шукати. Ситуація дуже прикра…”, — додав він.

За словами друга, зниклий на Київщині Тарас Позняков вирушив зі Львова до Києва.

“Теоретично, в автомобілі перебувало чотири людини. Зниклий, якого наразі розшукують, був водієм. Окрім нього було записано два пасажири, які наразі розказують, що нікуди не їхали. Тобто склад пасажирів, ймовірно, змінився, але не зрозуміло яким чином. Натомість, є деталізований опис людини, яка не записувалась їхати в автомобілі у Bla-Bla-Car, але „засвітилася“ на автозаправці. Його зафіксували камери відеоспостереження”, — повідомив друг.

Також співрозмовник  додав, що “вчора об 11:16 Тарас говорив з батьками і все було гаразд”.

Працівники поліції Київської області перевіряють обставини зникнення хлопця 1991 року, який автомобілем вирушив зі Львова до Києва.

Оперативні служби Львівщини працюють спільно з оперативниками Київської області. Проводяться всі необхідні заходи аби встановити місце перебування юнака. До пошуків зниклого львів’янина, який скористався сервісом БлаБлаКар, залучено СБУ та понад 30 працівників поліції.

Читайте також: Небезпечний BlaBlaCar: у Києві шукають хлопця, який зник із попутниками (фото водія).

Джерело.

Реклама

Related Post