Дозвілля
Дружину Джонні Деппа викрили в насильстві: Херд била коханку

Американська актриса Ембер Херд, яка звинуватила чоловіка – відомого актора Джонні Деппа в домашньому насильстві, була сама викрита в рукоприкладстві.

Як повідомляє американське видання TMZ, ще в 2009 році дівчина була заарештована за побиття своєї коханки – художниці Тасі Ван Рі.

Бійка між коханими сталася в аеропорту Сіетла: в розпалі сварки Ембер сильно вдарила по руці Тасі. Розгнівана і ображена художниця моментально викликала поліцію.

Тоді Херд відбулася попередженням.

Однак, на думку видання, ця історія вносить свій вклад в нинішній скандал про побиття Ембер Херд своїм чоловіком Джонні Деппом. Репортери вважають, що якщо і було домашнє насильство, то ще потрібно уточнити, хто саме міг в ньому постраждати: Ембер або Джонні.

Нагадаємо, Ембер Херд подала заяву на розлучення через три дні після того, як померла мама Джонні – Бетті Сью. В якості причини вона назвала непримиренні протиріччя, які роблять спільне життя неможливим.

Ембер Херд і Джонні Депп познайомилися в 2010 році на зйомках фільму за романом Хантера Томпсона “Ромовий щоденник”, а одружилися в лютому 2015 року.

Читайте також: СУД ЗАБОРОНИВ ДЕППУ НАБЛИЖАТИСЯ ДО ДРУЖИНИ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook