fbpx
Світ
Дочка відомої російської актриси втекла з дому (фото)

Дочка Марії Шукшиної втекла з дому. Спадкоємиця популярної актриси пояснила журналістам, що причиною її рішення став буйний сусід наркоман.

Днями 27-річна внучка іменитих акторів Василя Шукшина та Лідії Федосєєвої-Шукшиної Анна пережила сильний стрес. У під’їзді власного будинку дівчина стала свідком жорстоких розбирань. Хуліганом виявився її сусід.

“Ми з чоловіком і півторарічним сином живемо в старому будинку в центрі Москви. Над нашою квартирою є комуналка, в якій весь час вибухають скандали. Один з мешканців – закінчений наркоман – тероризує не тільки свою сім’ю, а й весь наш під’їзд. Днями влаштував моторошну бійку на майданчику – побив дружину і дітей. Всі сходові прольоти в крові, шибки вибиті – жах. Ми спробували втрутитися, але буйний сусід загрожує розібратися і з нами”, – розповіла Анна.

Тоді стурбовані мешканці вирішили викликати поліцію. “Дільничний прибув тільки через добу. Походив, подивився і поїхав: залякана до смерті дружина дебошира відмовилася писати на нього заяву. Я вирішила терміново зібрати свою дитину і на час переїхати до подруги. Днями, можливо, до бабусі Ліди переберуся – чоловік каже, що вдома залишатися небезпечно”, – цитує Анну “Експрес газета”.

Читайте також: ВІДОМА АКТРИСА ОТРИМАЛА ЧИСЛЕННІ ПЕРЕЛОМИ (ФОТО)

шушкіна

Джерело.

Реклама