fbpx

Відома актриса отримала численні переломи (фото)

Це тільки у фільмах актори вправні і безстрашні: і з потяга стрибають, і на вертольоті зависають, і на конях мчать. А в житті ніхто не застрахований від прикрих несподіванок. От і зірка фільмів «Убити Білла» та «Кримінальне чтиво» Ума Турман днями невдало впала з коня і отримала численні переломи. Інцидент стався на французькому острові Сен-Бартелемі в Карибському морі, де актриса відпочивала разом із дітьми.
Саме діти — 17-річна Майя та 13-річний Левон — допомогли Умі добратися до ресторану La Plage, щоб викликати лікарів, які надали першу медичну допомогу. Поряд iз мамою була і трирічна Луна, дочка Уми і її екс-нареченого Арпада Бюссона. За словами свідків, голлівудська зірка трималася за руку і трохи накульгувала, наче після операції на стегні. Втім пересувалася вона без милиць, спираючись на руки дітей.
Після того, як новина облетіла соцмережі і таблоїди, офіційний представник Уми Турман підтвердив, що 46-річна актриса упала з коня. «Ума впала під час занять кінним спортом. Вона навчала молодого породистого жеребця, але його щось налякало, через що тварина скинула Уму. В результаті у Турман — кілька переломів», — йдеться у повідомленні.
Що це за переломи і скільки часу Ума Турман перебуватиме «на лікарняному», наразі не уточнюється. Втім, очевидно, що на деякий час про кіно і складні трюки їй доведеться забути. Що ж, і голлівудські зірки — вони теж люди і невразливі лише на екрані.
турман

You cannot copy content of this page