Політика
Дійсно важка розмова: Сергій Лещенко ледве до сліз не довів автора та ведучу програми “Люди. Hard Talk. LIVE” Наталію Влащенко

Як завжди відомий у минулому журналіст, а нині нардеп відзначився викривальними заявами стосовно українських політиків, крім вже відомих справ та імен дісталося і Юлії Тимошенко.

20 серпня гостем ток-шоу пані Влащенко став нардеп від реформаторського крила фракції БПП, голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції Сергій Лещенко, зазначають Патріоти України.

Читайте також: “Не збираюся виправдовуватися”: Лещенко прокоментував скандальну зустріч із Григоришиним

Найбільш цікавою виявилася остання частина бесіди, коли ведуча намагалася поставити Сергію Лещенко декілька запитань стосовно його власної персони. Це була дійсно важка розмова, можлива найтяжча за всю історію авторської програми Влащенко. Тим, хто хоче подивитися перш за все цю частину, радимо перемотати відео десь на 35.30.

Однак і попередні 35 хвилин достатньо цікаві. Отже дивимось і визначаємось хто в пікіровці двох маститих журналістів був більш правим і переконливим.

Читайте також: Подруга нардепа Лещенка зібралася з концертом в Росію, різко відповівши своїм критикам в Україні

Джерело.

Реклама

Related Post