fbpx

“Не збираюся виправдовуватися”: Лещенко прокоментував скандальну зустріч із Григоришиним

Нардеп від БПП Сергій Лещенко відреагував на скандал, який виник через його зустрічі з олігархом Костянтином Григоришиним у ресторані “ВАО”, заявивши, що не збирається за це виправдовуватися.

Про це йдеться на його сторінці в Facebook.

“Я не збираюся виправдовуватися з приводу зустрічі з Григоришиним, тому що моє життя складається з контактів і зустрічей, які дозволяють бачити цілісну картину процесів, що відбуваються. З Григоришиним я знайомий 12 років, коли взяв у нього перше інтерв’ю, я з ним спілкувався і буду спілкуватися. При цьому нас ніколи не пов’язували політичні проекти або грошові відносини”, – написав Лещенко.

“І я не збираюся піддаватися тиску громадської думки і фантазіям щодо тем наших зустрічей, тому як мій статус депутата не позбавляє мене права вибирати співрозмовників”, – наголосив він.

Крім того, Лещенко заявив, що зустріч пройшла в публічному місці і він ні від кого не ховався.

“Бути чесним – це в першу чергу бути чесним перед самим собою. За 15 років моєї журналістської кар’єри і два роки депутатської не було випадку, коли я брав гроші за публікації, виступи, законопроекти або звернення. Якщо є свідки або докази цього – прошу їх пред’явити. Зате є інформаційні атаки, які регулярно породжують люди, корупційні схеми яких були розкриті мною”, – зазначив нардеп.

Користувачі також активно відреагували на слова Лещенка.

“Не переконали! Ресторан не панель форуму… Публічна політика не робиться в ресторанах”, – написав Геннадій Міна

“Супер. Публічний діяч, який позиціонує свою майбутню політсилу як антикорупційну. Зустрівся з олігархом. Цитата” я не збираюся виправдовуватися … “. Цей політпроект мій голос не отримає ніколи, – прокоментував Володимир Пушкарук.

“Спасибі, Сергію! Всього два дні знадобилося, щоб відповісти на вкидання про зустріч із Григоришиним”, – додав Сергій Гришин.

Читайте також: Лещенко відмовився коментувати зустріч із олігархом Григоришиним

Джерело.

You cannot copy content of this page