fbpx
Політика
Подруга нардепа Лещенка зібралася з концертом в Росію, різко відповівши своїм критикам в Україні

Дівчина “пожаліла” людей, які стали “здобиччю пропаганди”, натякнувши на їх дурість.

Подруга народного депутата від БПП Сергія Лещенка Анастасія Топольська, також відома як DJ Nastya Beauty, зібралася дати концерт в одному з нічних клубів Москви. Про це вона повідомила в Facebook.

Дівчина не побачила нічого поганого у виступах на території країни-агресора, а також здивувалася різкій критиці з боку українського сегменту соцмереж.

“Звинувачення в тому, що я розважаю ворога, змушують мене тільки усміхатися. Ну тому що в цьому випадку “патріотизм” не передбачає родинних зв’язків і справжньої дружби”, – написала Топольська.

За її словами, пристрасне ставлення до патріотизму розділяє людей, а всесвіт не передбачав кордонів.

“Невже багато з вас і правда такі дурні, щоб настільки пристрасно і сліпо віддаватися патріотизму як релігії, яка існує для поділу людей і розколу суспільства, всупереч людським цінностям і пріоритетам, де найважливіше саме бути присутнім в світі як частина глобального всесвіту, який насправді не передбачає національностей і кордонів?” – підкреслила діджей.

Читайте також: “Я зробив помилку”, – Савік Шустер пояснив, чому Сергій Лещенко покинув студію

Також подруга Лещенка “пожаліла” людей, які стали “здобиччю пропаганди”.

“Мені дуже шкода спостерігати, як більшість з вас стають такою легкою здобиччю пропаганди і поразки здорового глузду”, – резюмувала Топольська.

Читайте також: У Лещенка нова любов – перше ФОТО закоханих

Джерело.