fbpx

Держсекретар Ватикану: Українці – народ-мученик

Держсекретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін назвав українців народом-мучеником, який заслуговує на повагу. Про це він сказав на Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій, повідомляє Укрінформ .

“Драматичні події, що сколихнули вашу історію, зробили вас народом-мучеником, якому належить повага не тільки католицької церкви, але і всіх людей, які вірять в цінності свободи, справедливості, братерства”, – зазначив кардинал.

У той же час він зазначив, що страждання українського народу тривають в бомбардуваннях, в знищеннях поселень і інфраструктури, і перш за все в поверненні ненависті і недовіри, в дестабілізації суспільства.

Також, він закликав росіян більше не втрачати часу, а просити вибачення за всі заподіяні кривди і разом служити в ім’я людини.

“Дорогі брати росіяни, у нас більше немає часу. Тому просимо вибачення за всі заподіяні і отримані образи”, – сказав він.

За словами Пароліна, Католицька церква, західного і східного обряду, хоче стати “інструментом, який сприятиме примиренню”.

“Передаю вам братські обійми Папи Франциска, який доручив мені обнятися братніми обіймами з кожним з вас і з спільнотами, які ви представляєте”, – сказав Паролін.

У свою чергу, українські церковнослужителі запросили папу Франциска відвідати Україну.

Сьогодні місія кардинала Паролін завершується і він повертається до Італії.

Читайте також: ДО УКРАЇНИ ПРИБУВ ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАР ВАТИКАНУ

Джерело.

You cannot copy content of this page