fbpx

До України прибув державний секретар Ватикану

Державний секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін (Pietro Parolin) прибув в Україну з візитом, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в Апостольській нунціатурі.

Згідно з програмою візиту, держсекретар Ватикану 16 червня відвідає Запоріжжя, де проведе зустріч з комітетом з розподілу пожертвувань для українців, постраждалих від бойових дій на Донбасі, а також з представниками влади, ієрархами католицької церкви, вимушеними переселенцями.

17 червня кардинал в Києві зустрінеться з президентом України Петром Порошенком, міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм.

18 і 19 червня держсекретар Ватикану у Львові зустрінеться з представниками місцевої влади, з ієрархами Римо-католицької церкви (РКЦ) і Української греко-католицької церкви (УГКЦ).

18 червня о 10:00 в латинському кафедральному соборі запланована меса, під час якої держсекретар Ватикану виголосить проповідь, а після меси зустрінеться з віруючими РКЦ. Після цього заплановано відкриття архідієцезіального музею при Львівській митрополичій курії та обід у митрополита Львівського РКЦ Мечислава Мокшицького. Після обіду кардинал Паролін зустрінеться з Міланом Шашіком, правлячим єпископом Мукачівської греко-католицької єпархії, а потім відбудеться освячення території, де буде побудована нова церква, присвячена Папі Іоанну Павлу II. Потім кардинал відвідає Український католицький університет та зустрінеться з семінаристами.

19 червня кардинал візьме участь у Божественній літургії в кафедральному соборі Святого Юра (УГКЦ), а потім – в обіді, організованому митрополитом Львівським УГКЦ. Після обіду держсекретар Ватикану відвідає низку навчальних закладів РКЦ в передмісті Львова Брюховичах, де зустрінеться з семінаристами і виголосить промову.

20 червня в Києві в програмі візиту держсекретаря покладання квітів до могили Невідомого солдата, відвідування музею Голодомору, зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков.

За підсумками візиту запланована прес-конференція.

Читайте також: ВІРНІ УГКЦ ПРОСЯТЬ ПРЕЗИДЕНТА ЗАХИСТИТИ ЇХ ГОЛОВНИЙ CОБОР

Джерело.

You cannot copy content of this page