fbpx

Чи змінили США вимоги до лотереї Green Сard

3 жовтня 2017 року в 12:00 за східним часом відкриють онлайн-реєстрацію для участі в лотереї Diversity Visa Program 2019, яка дає право отримати посвідку на проживання в США, повідомляє СВІТUA.

Держдепартамент США опублікував на своєму сайті дати аплікаційного періоду лотереї Diversity Visa Program 2019 (DV 2019). Офіційна інформація Держдепартаменту США повідомляє, що лотерея Diversity Visa Program (DV) проводиться щорічно «для залучення іммігрантів з країн з історично низьким рівнем імміграції» (в число яких потрапляють всі країни СНД).

Охочі брати участь в лотереї DV 2019 можуть пройти онлайн-реєстрацію своєї заявки на грін-карту з 12.00 (за східним часом) 3 жовтня 2017 р до 12.00 (за східним часом) 7 листопада 2017 р лотереї DV 19 можуть брати участь особи, які відповідають наступним двом вимогам:

Вимога №1. Бути жителем країни, якій дозволено брати участь в лотереї. Держдепартамент США щорічно публікує список країн, жителі яких не мають права брати участь в лотереї, оскільки більше 50 000 уродженців цих країн іммігрували до Сполучених Штатів за попередні 5 років. Зокрема, в DV 2019 цей список потрапили такі країни, як Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (материк), Колумбія, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Нігерія, Пакистан, Перу, Філіппіни, Південна Корея, Сполучене Королівство (за винятком Північної Ірландії) включно із залежними територіями і В’єтнамом.

Читайте також: Стартує реєстрація на “Green Сard”: деталі для українців

Вимога №2. Відповідати вимогам до утворення або досвіду роботи: – мати щонайменше закінчену середню освіту або його еквівалент, який визначається як успішне завершення 12-річного курсу формального початкової та середньої освіти або – дворічний досвід роботи протягом останніх 5 років в професії, що вимагає мінімум 2 -х років професійно-технічної підготовки.

В інструкції Держдепартаменту настійно рекомендують не надсилати заявку на участь в програмі DV 19, якщо претенденти не відповідають цим двом вимогам. В інструкції Держдепартаменту роз’яснюють правила заповнення анкети, вимоги до фотографії та інші тонкощі аплікаційного процесу.

You cannot copy content of this page