fbpx

1 жовтня стартує реєстрація на “Green Сard”: деталі для українців

Реєстрація на участь у програмі “Green Сard” є безкоштовною і це може зробити кожен, без сторонньої допомоги. На цьому наголошує віце-консул США Джейн Гірс під час прес-коференції у Тернополі, пише te.20minut.ua.

Реєстрація на лотерею розпочнеться 1 жовтня цього року і закінчиться на початку листопада.

Зареєструватися можна виключно на сайті www.dvlottery.state.gov, там є інструкція, яку варто уважно перечитати.

Для того, щоб стати учасником лотереї потрібно мати повну середню освіту або два роки досвіду на роботі.

– Також потрібно пам’ятати, що для того, щоб взяти участь у цій лотереї, нічого платити не потрібно, – каже Джейн Гірс. – Кожного року один аплікант може подати лише одну заявку. Дуже важливо вказати чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей до 21 року.

Навіть, якщо ці діти з вами не проживають, і якщо вони не планують з вами емігрувати. Також для участі у лотереї вам потрібно використати нові фотокартки, зроблені не більше ніж півроку до початку реєстрації.

І коли ви закінчите реєстрацію, вам потрібно буде роздрукувати сторінку-підтвердження, на якій буде вказано секретний код”.

Усі переможці, як зазначила Джейн Гірс, вибираються випадково за допомогою комп’ютера. Навіть якщо ви виграли лотерею, це не означає, що ви автоматично отримаєте візу, продовжує Джейн Гірс.

“Ми дуже рекомендуємо громадянам України старатися заповнювати заявки самостійно і не звертатися до третіх осіб, – каже віце-консул. – Дуже важливо пам’ятати, що реєстрація на участь у цій програмі нічого не коштує. Ми б не рекомендували надавати свої особисті дані третім особам, які обіцяють допомогти вам із заявкою. Якщо хтось вам допомагає із реєстрацією бажано, щоб ви одразу взяли сторіночку-підтвердження із секретним кодом”.

Цього року 8900 українців звернулися за отриманням “Green Gard”, з них вибрали 5 тисяч, візи отримали 1250 людей, розповіла віце-консул.

Вона просить не користуватися послугами агенцій-посередників. Адже вони беруть великі гроші за сприяння і реєстрації та отриманні візи. Тоді як це можна зробити самому за набагато меншу суму.

Читайте також: Що потрібно, щоб виграти грін карту

Джерело.

You cannot copy content of this page