fbpx
Дозвілля
Чому чоловіки зраджують? Названо три головні причини

Багато вчених вважають, що всьому виною психологія чоловічої статі і природна полігамія. Спробуємо зрозуміти, чому наші партнери перестають задовольнятися однією жінкою і потай від неї заводять коханку.

Гормональна причина

Наукові співробітники Лондонського королівського коледжу ще 50 років тому довели, що кожного поважаючого себе чоловіка мучить гормон вазопресин. І все було б не так страшно, якби ця речовина не відповідало за так звану функцію «поширення впливу». Саме цей гормон змушує самців мітити територію, а чоловіків відповідно призводить до полігамії і природному для них бажанням заволодіти якомога більшою кількістю жінок. На жаль, уникнути вироблення шкідливого гормону ніяк не вдасться.

Побутова причина

Дослідження Інституту Кінсі доводять не саму приємну для жінок теорію. «Коли бачиш жінку голою достатньо довго, починаєш знову звертати увагу на її обличчя» – саме так говорить один з основних постулатів вчених. Якщо постійно ходити голою по будинку, це буде збуджувати чоловіка тільки в перші місяці, а потім викличе зворотний ефект.

Психологічна причина

Існує так звана теорія «синусоїди самооцінки». Суть питання полягає в тому, що вільні чоловіки відчувають себе непотрібними, а їх самооцінка знаходиться, можна сказати, на дні. Зустрівши жінку, наш герой поступово виринає на поверхню і самооцінка піднімається. Тут починається найстрашніше – чоловік замислюється: «А що це я, такий красень, роблю поруч з нею?». Самозакоханість призводить до зрад чи розриву. Найчастіше, в обох випадках чоловік повертається до колишньої партнерки через те що до нього знову повертається відчуття боязні самотності.

Читайте також: Як покращити будь-які відносини всього за 60 секунд

Джерело.

Related Post

facebook