fbpx

Чеська республіка затвердила нову офіційну назву

З першого липня офіційно можна вживати нову міжнародну назву Чехії.

З 1 липня офіційно можна вживати англійську альтернативну назву для Чеської Республіки (Czech Republic) – Чехія (Czechia). Про це з посиланням на інформацію чеського міністерства закордонних справ повідомляє Reuters, передає Європейська правда. За інформацією прес-секретаря зовнішньополітичного відомства країни, чеське МЗС повідомило Організацію Об’єднаних Націй про те, що назву Czechia, а також її версії французькою, німецькою, російською, арабською та китайською мовами, можна використовувати замість повної міжнародної назви країни Czech Republic.

Читайте також: ЧЕХІЯ ПРАЦЕВЛАШТУЄ П’ЯТЬ ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ

Новій назві зраділи не всі чехи. Так, за результатами опитування сайту idnes.cz, понад 22 тисячі людей негативно відреагували на нову назву. Лише 7 тисяч підтримало рішення. Тому, за словами міністерства, воно не буде наполягати на використанні нової назви, і вважає, що нова назва приживеться з часом за рахунок добровільного використання.

“Це не означає, що вона буде використовуватися на всіх міжнародних зустрічах відтепер”, – підкреслила прес-секретар відомства Мікаела Лагронова.

Джерело.

You cannot copy content of this page