Політика
Бойовики захопили співробітника місії ООН – Геращенко

Бойовики в окупованому Донецьку захопили і продовжують утримувати співробітника моніторингової місії ООН, українця, який прибув в місто для виконання службових обов’язків.

Про це повідомила народний депутат України, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

“Кілька днів тому ми отримали чергову страшну інформацію про нового заручника. 8 квітня в окупованому Донецьку представниками незаконних формувань був затриманий співробітник моніторингової місії ООН, українець Супрун, який прибув для виконання службових обов’язків на непідконтрольну Україні територію”, – написала вона на своїй сторінці в Фейсбук у вівторок ввечері.

Парламентарій проінформувала, що всі ці дні Супруна утримують в підвалі, до нього не допускають представників місії ООН і не надають інформації про стан здоров’я заручника.

“Нам вдалося тільки отримати інформацію, що бойовики затримали представника міжнародної місії на 30 діб в рамках якогось “адміністративного кодексу”, – написала вона.

“Незважаючи на те, що до переговорів про негайне звільнення Супруна підключилися і керівництво міжнародних місій і структур, і СБУ, і представники Мінської гуманітарної групи, бойовики в черговий раз показують своє ставлення до міжнародного гуманітарного права і моралі – і утримують представники місії ООН… Які ще докази потрібні світу, щоб зрозуміти справжнє обличчя і наміри бойовиків. Вважаю, питання звільнення заручників повинне отримати спеціальне звучання в ООН “, – підкреслила Геращенко.

Читайте також: Російські військові калічать себе, щоб не воювати, — розвідка.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook