fbpx
Світ
Близько 160 українських туристів не можуть вилетіти додому з іспанського курорту

Близько 160 українських туристів не можуть вилетіти додому з відпочинку на іспанському острові Мальорка.

Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на одного з туристів, які не можуть вилетіти до України.

“Мене звуть Сірий В’ячеслав, я один з туристів, які перебувають в аеропорту міста Пальма (також Пальма-де-Мальорка, столиця Мальорки – ред.). Тур організований через оператора JOINUP. Виліт має бути через авіакомпанію Yanair. Рейс вильоту був призначений на 01.07 на 17:40, було перенесення рейсу, про який нас повідомили і був організований трансфер. Потім наш турагент повідомив, що рейс знову переноситься”, – зазначив він.

За його словами, приблизно 160 людей, серед яких є діти, перебувають в аеропорту з 5 ранку, не маючи інформації, коли буде проведений виліт до України.

Читайте також:  Туристи, що застрягли у Тунісі досі не мають можливості вилетіти в Україну

“Точної інформації щодо вильоту немає, їжі і води нам ніхто не дає”, – підкреслив Сірий.

Він також додав, що приходили представники аеропорту, які повідомили, що “потрібно ще почекати, інформацію з’ясовують”.

У прес-службі туроператора JOINUP виданню пояснили затримку з вильотом туристів з Пальми технічною несправністю літака компанії Yanair, який мав 2 липня відвезти туристів з України на відпочинок до Мальорки і повернутися з тими українськими туристами, які зараз на островах.

“Ми вирішили, що рейс з України ми відміняємо, тому що ми не розуміємо, коли він відбудеться і чи відбудеться, а для туристів, які перебувають в Пальма-де-Мальорка, ми зараз дуже оперативно і всіма силами шукаємо готель, де вони проведуть цю ніч і завтра з ранку ми зробимо вивізний рейс”, – розповіла представник прес-служби JOINUP Катерина Резніченко.

Вона також додала, що поки туристи дійсно перебувають в аеропорту, оскільки розпал сезону і готель знайти складно.

Водночас Резніченко підкреслила, що вивізний рейс з Мальорки теж, швидше за все, буде здійснено авіакомпанією Yanair не раніше завтрашнього ранку, але точного часу поки немає.

Нагадаємо, 29 червня стало про відомо про сотні українських туристів, які кілька діб перебували в аеропорту Монастір і не могли вилетіти з Тунісу додому.

Компанія-туроператор Oasis Travel відповідальність за ситуацію, що склалася з рейсами авіакомпанії Bravo Airways, поклала на авіаперевізника.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликає притягти до відповідальності компанії, які у цьому винні.