fbpx

Туристи, що застрягли у Тунісі досі не мають можливості вилетіти в Україну

У понеділок, 2 липня, туристична компанія Oasis Travel обіцяє повернути з Тунісу всіх туристів, що там вимушено перебувають вже кілька днів, пише ТСН.

Як повідомив туроператор, у понеділок буде виконано 5 рейсів Туніс-Україна. Таке рішення було ухвалене в результаті переговорів між туристичною компанією, Міністерством економрозвитку та торгівлі та авіакомпанією Bravo Airways.

“Інформація про розклад рейсів буде повідомлена додатково. Також, компанія “Оазис тревел Україна” гарантує всім гостям, які перебувають в Тунісі і очікують вильоту в Україну, проживання в готелях Тунісу за рахунок компанії “Оазис тревел Україна” до моменту вильоту 02.07.2018 року. Просимо вибачення за заподіяні незручності і бажаємо всім нашим гостям якнайшвидшого і щасливого повернення додому!”, – йдеться у заяві компанії.

Зазначимо, що частина туристів вже повернулася додому – про це повідомляв заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

Читайте також: Пригоди українок у Тунісі: як живуть українські жінки у райському куточку (відео)

Нагадаємо, із аеропорту Монастір в Тунісі не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів. Пасажири стверджують, що авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel, в особі компанії, що приймає, Insight Holidays, не виконують своїх зобов’язань щодо повернення громадян України додому.

You cannot copy content of this page