Події
Безжалісна “мама”. У Тернополі “вона” довела свою дитину до психлікарні (відео)

Жінка навідує дев’ятирічного сина лише раз на рік.

Хлопчик й чути не хоче про матір.

На жінку навіть відкрите кримінальне провадження за побиття власного чоловіка.

В комісії з прав захисту дітей міськради вважають жінку хорошою мамою, і вже впродовж чотирьох років не поспішають позбавляти її батьківських прав.

Читайте також:НЕСПОДІВАНО ПОМЕР ДУЖЕ ВІДОМИЙ АКТОР (ФОТО)

Розгляд справи триває вже четвертий рік. Опікою 9-річного хлопчика займається виключно батько. Це підтверджують документи та свідчення з садку, школі та на гуртках. На встановлений регулярний графік побачень з 2014 року жінка 68 разів не з’явилась.

У цій справі також є документи про кримінальну відповідальність матері за вчинення насилля в сім’ї, а саме побиття чоловіка.

Наразі жінка проживає в Києві. Про це розповів заступник міського голови Леонід Бицюра на засіданні виконкому в середу, 22 березня. –

Справа доволі непроста.

Сторони роками судяться, а це дуже давить на дитину, – каже Леонід Бицюра. – Хлопець проходив стаціонарне лікування в психіатричному відділені. За висновками психологів він не бачить матері у своєму житті, уникає слово “мати”, натомість каже “вона”.

Спогади про матір викликають в дитини тривожний стан. За “Сімейним кодексом України” підстав для позбавлення батьківських прав більш ніж достатньо: ухилення від виконання обов’язків у виховані дитини та жорстоке поводження у сім’ї.

Тим не менше, в комісії з прав захисту дітей міськради вважають жінку хорошою мамою, і вже впродовж чотирьох років не поспішають позбавляти її батьківських прав.На запитання, чому ж комісія не хоче позбавляти жінку батьків прав, Леонід Бицюра відповів: “Однозначної відповіді на це не маю. Я пов’язую це з тим, що більшість у складі комісії, яку я очолюю, – жінки. Можливо, спрацьовує якась жіноча солідарність”.

Виконком прийняв рішення про затвердження висновку щодо позбавлення батьківських прав, яке передадуть на розгляд суду. До речі, в службі у справах неповнолітніх та дітей є кілька складних справ, які тягнуться вже роками.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook