fbpx

Без зайвих рухів: майже в половині візових центрів Польщі можна буде реєструватися за спрощеною процедурою

У новому році розширюється географія використання спрощеного порядку звернення громадян в пункти прийому документів для отримання польських віз. Такі пункти в даний час функціонують в 15 містах України і виконують для консульських установ технічну роботу з оформлення документів українців, охочих відвідати Польщу.

Швейцарська компанія VFS Global, яка керує діяльністю пунктів прийому візових анкет (ППВА), почала впроваджувати систему автоматичної реєстрації з жовтня цього року. Поки її плюси могли оцінити тільки клієнти столичного ППВА.

Судячи з усього, спрощена система довела своє право на життя, і її вирішено розширити ще на 6 міст починаючи з 20 січня 2017 року. У число щасливчиків потрапили Одеса, Харків, Дніпро, Луцьк, Рівне та Тернопіль.

Зручність нового порядку полягає в тому, що дата відвідування ППВА призначається комп’ютерною системою після оплати сервісного збору, і для цього не потрібно ніяких додаткових дій.

При оплаті послуг ППВА в будь-якому відділенні Ідея-банку або Кредо-банку, клієнт повідомляє категорію візи, яка йому потрібна, в який пункт прийому він буде звертатися і свій телефонний номер. При сімейному виїзді, на один номер телефону можуть зареєструватися до 5 членів сім’ї. Після завершення операції, банк видає клієнтові спеціальний реєстраційний код (PTN).

Починаючи з наступного робочого дня, PTN вноситься в комп’ютерну систему, і українцеві по телефону повідомляється дата відвідування ППВА для надання документів.

Клієнт може прийняти запропонований час, а може і відмовитися, якщо він не підходить. Після першої відмови, буде запропонована нова дата, що відстає від старої не менш ніж на тиждень. Якщо вона знову не прийнятна для бажаючого отримати візу, то реєстрація скасовується і людині повертаються гроші. У разі необхідності процес можна повторити.

Спрощення порядку доступу в візові пункти дозволить більш ефективно обслуговувати клієнтів та збільшить потік українців, охочих відвідати Польщу, більшу частину якого складають трудові мігранти.

Читайте також: Поради мудреців: 7 речей, які слід тримати в таємниці!!!

Джерело.

You cannot copy content of this page