fbpx

Поради мудреців: 7 речей, які слід тримати в таємниці!!!

Перше, що треба тримати в секреті, за словами мудреців це – свої далекосяжні плани. Мовчіть до тих пір, поки ці плани не збудуться. Будь-які наші ідеї не тільки не ідеальні, в них є величезна кількість слабких місць, на які дуже легко вплинути і все зруйнувати.

Друге, що рекомендують мудреці, це не ділитися таємницею про свою благодійність. Добра справа – велика рідкість в цьому світі, і саме тому її треба берегти як зіницю ока. Не нахвалюйте себе за хороші справи. Гордість тут же побачить і відбере все те благо, яке прийшло в результаті цієї благодійності.

Третє, про що не рекомендують розказувати мудреці – це про свою аскетичність. Не розказуйте наліво і направо про ваші обмеженнях у харчуванні, сні, стосунки і так далі. Аскеза приносить користь тільки якщо вона поєднується і з емоційною складовою.

Четверте, про що слід помовчати – це про свою мужність, героїзм. Хтось отримує випробування зовнішні, а хтось внутрішні. Зовнішні випробування видно, тому за них люди отримують нагороди, але подолання внутрішніх випробувань ніхто не помічає, тому і нагород за них ніяких не присвоюють.

П’яте, про що не варто поширюватися, це про духовні знання. Духовне знання має різні рівні і повинно розкриватися тільки після досягнення певного рівня чистоти свідомості. Основною помилкою початківця носія істини є бажання поділитися занадто високими духовними знаннями, яке, замість того щоб принести добро людині, тільки ще більше його заплутує.

Шосте, чим не варто особливо ділитися з іншими – говорити про свої домашні конфлікти і взагалі про своє сімейне життя. Запам’ятайте: чим менше ви говорите про проблеми у своїй родині, тим вона буде міцніше і стабільніше. Сварка – це позбавлення від негативної енергії, яка накопичилася в процесі спілкування.

Сьоме, про що не варто говорити, це про некрасиві слова, які були від когось почуті. Можна забруднити на вулиці черевики, а можна забруднити свідомість. І людина, яка, прийшовши додому, розповідає все, що він почув від дурного по дорозі, нічим не відрізняється від людини, яка прийшла додому і не зняла взуття.

You cannot copy content of this page