Дозвілля
Антон Лірник розповів про смерть дочки

Резедент Comedy Club Украниа, учасник дуету імені Чехова, шоумен Антон Лірник став гостем програми Відверто з Машею Єфросиніною на каналі Україна.

Перша дочка Антона Лірника Маша народилася, коли йому було 22 роки. Дівчинка пішла в перший клас, але в грудні першого навчального року їй стало погано. За словами мами Антона, Маша почала боятися гучних звуків.

Бабуся часто гуляла з онукою біля залізниці, і вони разом бігали зустрічати поїзди, але потім дівчинка стала лякатися і тікати. Тоді лікарі і виявили пухлину головного мозку. Вся сім’я бігала по церквах, ставила свічки, але Машу не змогли врятувати.

“Це не можна пережити. Можна тільки звикнути до цієї думки. Вона повинна просто попелом осісти в грудях. І іншого способу немає, ти ніколи не перестанеш про це думати. Найстрашніше в цій ситуації – це шукати причини. Я довгий час, багато років, намагався забороняти собі думати про те, що у цього є причини. У цього немає причини. Це найголовніше, що повинні пам’ятати всі, хто проходить через таке, через це “, – розповів Антон.

Читай також: “СЛЬОЗИ ПО КЛАВІШАХ”: НЕВИДАНІ ВІРШІ СКРЯБІНА ОБ’ЄДНАЛИ В КНИГУ

Після смерті дівчинки Лірник поїхав в іншу країну, щоб постійно не натикатися на співчутливі погляди оточуючих. З мамою дівчинки Антон не може нормально спілкуватися і по сей день: занадто багато болю вони пережили разом.

Прийти в себе Антону Лірнику допомогла тільки робота: він зізнається, що брався за все, що під руки потрапляло, спав по дві-три години на добу.

Робота відволікала мене. Спав прямо в монтажній, на підлозі, недалеко від монтажного пульта, прокидався, знову працював, їв, працював, знову засинав відразу. Я стелив плед, навіть додому не повертався.

Джерело.

Реклама

Related Post