Політика
Агресія РФ: аудиозапис телефонної розмови генерал-майора ЗС РФ А.Гурульова з генерал-майором ЗС РФ С.Кузовльовим

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило аудіозапис розмови російських генералів стосовно російської агресії в Україні.

У листопаді 2014 року, Росія приступила до створення двох армійських корпусів на окупованій частині Донбасу, остаточне формування яких завершилось у жовтні 2015 року. Створення угруповання російських окупаційних військ на територіях т.зв. “ДНР” та “ЛНР” відбувалось на основі батальйонних тактичних груп збройних сил РФ та розрізнених незаконних збройних формувань, керівництво якими здійснювали офіцери російських спецслужб (переважно ГРУ ГШ та ФСБ РФ).

На сьогодні до 70% особового складу 1 та 2 АК становлять громадяни Росії, з яких 25% – кадрові військовослужбовці, 45% – громадяни Росії, яким Державна дума РФ намагається присвоїти офіційний статус добровольців.

Читайте також: У НАТО ЗАЯВИЛИ ПРО ВІДПОВІДЬ НА АГРЕСІЮ РОСІЇ

Підтвердженням наведених вище фактів є перехоплена 1 листопада 2014 року телефонна розмова генерал-лейтенанта Гурульова А. В. командувача 58 армії Південного військового округу з генерал-лейтенантом Кузовльовим С.Ю. командувачем 2 армійського корпусу (м.Луганськ, Україна), який на той час створювався у складі 12 Командування резерву (м.Новочеркаськ, Росія) Південного військового округу ЗС РФ.

Зміст цієї розмови свідчить, що генерал Гурульов був причетний до формування угруповання російських окупаційних військ на території України. На той час його підлеглий генерал Кузовльов С.Ю. залишив штатну посаду начальника штабу 58 армії та безпосередньо приступив до формування 2 Армійського корпусу на території України. Перебуваючи в Луганській області генерал Кузовльов С.Ю., якому не сподобалась “укропская украинская погода” доповідав командувачу про проблеми створення армійських корпусів та стан батальйонних тактичних груп ЗС РФ.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook