fbpx
Події
Адвокат розповіла, як “фатальні жінки” в Україні обманюють “вигідних пенсіонерів”

В Україні активізувалися шахрайки, які за допомогою фальшивих тестів і результатів УЗД змушують на собі одружитися або вимагають гроші за “вирішення питання”. Про це в  блозі пише адвокат Наталія Горбаль, передає “Обозреватель”

“Минулого тижня брала участь в зйомках сюжету, основною темою якого був розділ і спадкування майна. Однак, перш ніж була розпочата зйомка, журналіст обмежила вік передбачуваних героїв, діям яких необхідно було дати оцінку. Отже, розстановка була наступною: він – пенсіонер або близький до цього (мався на увазі вік, а не розмір державної пенсії), вона – молода та рання, але вже готова вбирати мудрість старшого покоління при досить тісному контакті.

Питання було таким: чи можна “переписати” пенсію в разі смерті одного з подружжя? Саме так – “переписати”. Сказати, що мене здивував це питання, – не сказати нічого. Чесно, я такого ще не чула. Але дівчина-журналіст пояснила, що пошукові сайти видають зараз велику кількість матеріалів на цю тему, але під особливим кутом зору: “пошук вигідних пенсіонерів”, тому цікавий коментар адвоката.

Моя відповідь будувався, виходячи із загальних норм, що регулюють пенсійне забезпечення в Україні, згідно з якими нарахування пенсії припиняється зі смертю пенсіонера. Тому що-небудь “переписувати” після смерті пенсіонера на користь молодої дружини і представляти це як спадок – просто неможливо.

Припускаю, що мова могла йти, наприклад, про недержавні пенсійні фонди, в яких, дійсно успадковуються накопичені кошти. Але ви уявіть тільки параметри пошуку такого “нареченого”! І потім, його ж треба ще умовити на собі одружитися!”- розповіла адвокат

За словами адвоката, дівчата шукають на парковках дорогі машини, і “випадково” блокують їм виїзд, а після залишають номер телефону на “торпеді” (автомобілі- ред.), щоб жертва зателефонувала їм. Таким способом аферистки “приглядають” товар, а також отримують номер, на який будуть надзвонювати з погрозами.

“Уже з телефону подруги вона дзвонить на уже відомий номер і представляється, наприклад, продавцем-консультантом і просить запросити таку-то (називає будь-яке ім’я), з тим, щоб підтвердити, що весь замовлений асортимент прибув і можна приїхати. І тут – увага! такий, нібито помилковий дзвінок, необхідний для того, щоб з’ясувати громадянський стан кандидата, кажучи простіше, чи одружений він? “, – підкреслює адвокат.

Якщо знайомство відбулося “успішно”, то дівчина купує собі позитивний тест на вагітність і ставить вимоги до свого “обранця”. Якщо чоловік не погоджується, а вчасно живіт не з’явився, то в хід йдуть фальшиві результати УЗД і довідка про викидень.

“Можна діяти за схемою (якщо відмовляється одружуватися): “дві смужки”, УЗД, довідка. Бувають і варіації на тему. Деякі, побачивши “дві смужки”, можуть не побажати вести дівчину під вінець, а, як це нерідко буває, запропонують гроші на вирішення питання. на жаль, деякі і цим не погребують, а на додачу ще й попросять відшкодувати “моральний збиток” “, – попередила фахівець.

“” Чоловіки, будьте пильні!”. Якщо є хоч крапля підозр на те, що вас використовують, згадайте хоча б про шлюбний договір і запропонуйте його укласти, уважно подивившись на реакцію”, – додала Горбаль.

Читайте також: У Києві стає популярним “золотий” вид шахрайства (відео)

Джерело.

Related Post

facebook