fbpx

60-річна жінка вирішила використовувати яйцеклітину своєї померлої дочки, щоб народити онука

Жінка хоче народити онука
Мешканка Великобританії вирішила використовувати яйцеклітину своєї померлої дочки, щоб народити онука. Домагатися права на проведення такої процедури жінці довелося через суд. Примітно, що суд вона виграла, пише Telegraph.
60-річна британка заявила, що народження дитини було заповітною мрією її єдиної дочки. Тому фактично вона намагається виконати заповіт її “єдиного і гаряче улюбленого сина”.

Дочка неназваної британки померла від раку в 2011 році у віці 28 років. Тоді ж літня жінка стала домагатися права на використання її яйцеклітини. Минулого року суд першої інстанції не задовольнив її позов, але британка не здалася і звернулася до апеляційного суду.
30 червня апеляційна інстанція розглянула справу британки і направила його в Управління із запліднення і ембріології людини (Human Fertilisation and Embryology Authority) для подальшого розгляду. Раніше ця служба відмовила жінці у праві розпоряджатися замороженими клітинами дочки, оскільки сама покійна не давала відповідного дозволу.

Читайте також: ДИТИНА ВІД ТРЬОХ БАТЬКІВ

Самої британки на судовому засіданні не було, але її представник Дженні Річардс зуміла переконати трьох суддів в тому, що її клієнтка хоче виконати останню волю дочки і виховати онука.

Джерело.

You cannot copy content of this page