fbpx
Здоров'я
4 прийоми, які допоможуть покращити роботу щитовидки за допомогою харчування

1. Вживайте вітамінні добавки на основі йоду

Йод – це незамінний елемент для організму людини. Саме він відіграє неймовірно важливу роль у процесі вироблення гopмонів. Необхідно регулярно вживати харчові продукти з високим вмістом йоду, щоб забезпечити функціонування щитоподібної залози та інших важливих внутрішніх органів.

2. Щотижня їжте журавлину

Журавлина є однією з найкорисніших ягід у природі, адже вона характеризується низьким вмістом холестерину, натрію та жирів. До того ж, всього у 150 мл свіжого журавлинового соку міститься близько 400 мг йоду. Журавлина є неймовірно корисною для організму, адже до складу цієї ягоди входять такі незамінні речовини, як клітковина та антиоксиданти, а також вітаміни С та К.

Читайте також: 10 ознак, які вказують на гopмoнальний збiй у жінки

3. Обов’язково вживайте страви з картоплею

Ви здивуєтеся, але в одній порції картоплі міститься 60 мг йоду. Утім, для того, щоб зберегти всі корисні властивості картоплі, необхідно правильно її готувати: запікати, а не смажити, а також вживати разом з овочами, а не м’ясом.

4. Обирайте максимально натуральні продукти

Здоров’я та функціонування щитоподібної залози безпосередньо залежить від гopмонів. Ось чому дуже важливо максимально рідко вживати продукти, які можуть вплинути на рівень гopмонів в організмі. До таких небезпечних сполук належать усі хімічні добавки, штучні підсолоджувачі, консерванти тощо.

Джерело – “Країна здоров’я”

facebook