Без рубрики
2 способи “обдурити” банк і зняти гроші без комісій та обмежень

Українські банки намагаються схитрувати і перевести своїх клієнтів на безготівкові розрахунки.

Для цього вони встановлюють ліміти на зняття грошей в банкоматах. Однак громадяни можуть уникнути таких обмежень.

Є 2 способи, пише Znaj.ua. – Банки створюють умови для того, щоб знімати паперові гроші було невигідно. Наприклад, закладають в банкомати купюри номіналом 10,20,50 гривень або встановлюють ліміти на зняття готівки 200, 500 гривень. Особливо таким страждає ПриватБанк.

Він налагодив роботу інтернет-системи безготівкових платежів і хоче, щоб люди нею частіше користувалися, а в магазинах розплачувалися картами, а не купюрами, — розповів економіст Владислав Загородній. Приміром, останнім часом у багатьох банкоматах банків у Києві встановлений ліміт для власників різних карт, у тому числі Універсальна системи Приват. Деякі клієнти не можуть зняти більше 100 грн в день, а сама дрібна купюра в банкоматі — 200 гривень. Банку вигідно, щоб клієнти не знімали готівку, а розплачувалися електронними грошима. По-перше, це дешевше.

По-друге, можна притримувати великі обсяги готівки, цінується більше, — пояснює Загородній. За його словами, деякі банки почали боротися з відтоком готівки нещодавно — після того, як Національний банк України став банкрутити різні фінустанови. З тих пір більший відсоток людей знімає кошти зі своїх карток, оскільки бояться втратити гроші.

Вихід з цієї ситуації є. Якщо є картка Приватбанку і банкомат цієї фінустанови не дає дрібних купюр, йдіть до іншого. Справа в тому, що при знятті коштів з приватівських карток через банкомати комісію не беруть. Якщо ж на картці встановлений ліміт на зняття, заведіть іншу карту цього банку з іншим цільовим призначенням. Наприклад, платіжну. Переводите гроші з тієї, що має ліміт на платіжну.

Можна буде знімати великі суми. Правда, за кожний переказ коштів доведеться заплатити комісію, хоча й невеличку — зазначив економіст.

Нагадаємо, зовсім недавно платіжна мережа найбільшого в Україні банку впала. ПриватБанк не працював 2 дні через невдале оновлення процесингу.

Читайте:Банки почнуть блокувати видачу готівки з карток після нововведення НБУ

Джерело

Реклама

Related Post

facebook