Політика
Обурені кримські татари збираються біля МЗС не розуміючи, чому офіційний Київ не відреагував на масові обшуки татар в Криму

Кримськотатарські активісти в четвер, 12 лютого, о 9.00 збираються провести мітинг біля Міністерства закордонних справ України.

«Якщо наші чиновники набрали в рот води, то ми не маємо наміру мовчати! – Написав на своїй сторінці в Facebook киянин Ерфан Кудусов-Бешуйлі. – Кримських татар – громадян України, кращих патріотів, Московія обшукує, кидає в СІЗО, а МЗС і президент мовчать !!! Де ОБСЄ, ПАРЄ, ООН, МКК та інші міжнародні структури? Ви хочете, щоб завтра концтабори в Криму будували для кримських татар?

Ініціативу Кудусова-Бешуйлі підтримав відомий журналіст, заступник гендиректора телеканалу ATR Айдер Муждабаев.

Реклама

Татари2

 

«Відсутність швидкої та виразної реакції влади, зокрема, МЗС України, на початок масових репресій проти кримських татар неприпустимо. Завтра особисто я прийду до 9 ранку до будівлі МЗС і закликаю прийти всіх небайдужих, хто вважає, що цілий день мовчати при таких драматичних подіях – це для влади демократичної європейської країни не норма. Зустрінемося у МЗС. З українськими і кримськотатарськими прапорами. Дамо зрозуміти чиновникам, що так не можна », – написав Муждабаев в Facebook.

Татари

Джерело.

 

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook