fbpx
Світ
Знову потепліє: прогноз погоди на 02 грудня, четвер

Традиційно прогноз починається з хмарності та опадів. Але ми зараз подивимося, що завтра в пріоритеті.

2-го грудня важливішою буде температура повітря, бо вона, хоча й коротко, але все ж підвищиться.

У четвер в Україні протягом дня потепліє до +4+9 градусів, на Півдні навіть до +7+13 градусів. Свіжіше буде на Сумщині, Харківщині, Полтавщині, +2+5 градусів. Карта 2.

Далі по важливості – вітер. 2-го грудня пориви південно-західного вітру досягатимуть 7-14 метрів за секунду, а місцями й 15-20 метрів за секунду.

І тепер нарешті про опади. Найближчої доби мокрий сніг переходитиме у дощ (бо ж – потепління) на Заході та Півночі України. На решті території – нічого серйозного.

У Києві завтра місцями невеликі опади. Вітер південно-західний, рвучкий, некомфортний. Вночі до 3 морозу, вдень потепліє до +7 градусів! Надалі температура повітря знову почне знижуватися, згадає, що вже – зима))

З найближчої перспективи, для кращого планування справ, часу чи гуляння: складною, із опадами (дощ і сніг) та сильним вітром, очікується погода 6-7 грудня. Вискочить циклон.

Візьміть до уваги цей прогноз!

Надходить пора закутаних носів, шапок з баламбонами, пінгвіноподібних громадян, хмарності та насуплених горобців на голих гілках – перекриємо цю сезонну меланхолію яскравими масками у квіточки, хорошою музикою, частішими дзвінками, а не смс-ками, один одному, пухнастими котами і планами подарунків на Миколая.

Наталка Діденко, синоптик