Події
Знесло голову: з’явилися моторошні подробиці вбивства поліцейського на Закарпатті

На Закарпатті депутат райради від Радикальної партії застрелив під час полювання на території Ужанського національного природного парку на Закарпатті співробітника поліції.

Про це повідомляє прес-служба глави Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

Так, 17 червня колишній працівник Великоберезнянського райвідділу міліції, а нині депутат Великоберезнянської районної ради від Радикальної партії Іван Псяйка з необережності застрелив свого знайомого Михайла Січка – майора поліції, начальника сектора з контролю за оборотом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції в регіоні.

Читайте також: Депутат райради на Закарпатті випадково застрелив на полюванні свого напарника

Москаль наголосив, що депутат і правоохоронець займалися браконьєрством.

“Не можу обійти той факт, що фігуранти нещасного випадку, які мають прямий стосунок до правоохоронних органів і, в першу чергу, повинні стежити за дотриманням закону, займалися браконьєрством на території Ужанського національного природного парку”, – заявив Москаль.

Чиновник дав доручення прокуратурі області та Головному управлінню Національної поліції ретельно вивчити обставини трагедії і зробити жорсткі висновки.

“Жодних поблажок нікому не буде, перед законом усі рівні. Цей випадок повинен стати наукою для всіх інших, хто захоче демонстративно порушувати закон”, – підсумував Москаль.

За попередньою версією, 2 чоловіка, один екс-полісмен, на пенсії, та наразі депутат райради разом з діючим полісменом пішли на нічне полювання у забороненій для цього зоні. Попередні освідчення підтверджують, що обоє були тверезі. Обоє були оснащені приборами для нічного полювання, включно з приборами нічного бачення та тепловізорами. Однак, за попередньою інформацією, один з чоловіків почав рухатися не за узгодженою траекторією, або ж чоловіки непорозумілися: за свідченнями чоловіка, який і застрелив товариша, останній мав рухатися управо, але почав рухатися прямо із стартової точки. У певний момент екс-полісмен і депутат зробив 2 постріли з карабіна, думаючи, що цілить у здобич. Попередньо, жертві поцілили прямо в голову.

Як інформують джерела Mukachevo.net, полісменів та швидку на місце інциденту викликав сам же винуватець. Порушено справу за фактом вбивства з необережності.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook