fbpx

Змучене війною сирійське місто Алеппо посвячене Фатімській Божій Матері

Змучене війною сирійське місто Алеппо  посвячене Фатімській Божій Матері. «Для наших людей — це джерело надії, а також підтверджує нашу присутність у місті», — вважає халдейський єпископ Алеппо Антуан Аудо.

Церемонія відбудеться в суботу, під час Меси у фатімському санктуарії, яку очолює Папа Франциск, і отже — в особливій єдності з ним.

В Алеппо у богослужінні братимуть участь усі єпископи й священики, присутні в цьому місті, і вірні усіх християнських обрядів. Меса закінчиться процесією зі статуєю Фатімської Божої Матері, яку цими днями привезли туди як подарунок від португальського санктуарію.

Читайте також: Папа Римський зачислив до лику святих свідків “дива у Фатімі”

«Урочистості, пов’язані з відданням Алеппо під особливу опіку Фатімської Божої Матері, — це також нагода поглибити діалог і зустріч не тільки між різними християнськими конфесіями, а й з мусульманами, використовуючи широкий позитивний відгомін, який приніс із собою візит Папи Франциска до Єгипту, — сказав єпископ Аудо. — На трагедію війни можна відповісти або фанатизмом, або єдністю: Церква допомагає вибрати єдність.

Християнська віра — ґрунтовна й сильна і це привід для оптимізму, навіть якщо ми все ще не впевнені в нашому майбутньому», — вважає халдейський єпископ Алеппо.

Джерело.

You cannot copy content of this page