fbpx

ЗМІ повідомляють про намір Єлизавети II зректися престолу

Королева Великобританії розглядає варіант регентства з принцом Чарльзом. Королева Великобританії Єлизавета II вирішила відректися від престолу і має намір передати трон своєму 68-річному синову принцу Чарльзу. Про це повідомляє Міrror з посиланням на джерело в королівському дворі, передає  112.ua.

У повідомленні говориться, що королева покине свій пост через 4 роки, коли їй виповниться 95. Підготовка передачі трону принцу Чарльзу і його коронації вже почалася.

“Її Величність пам’ятає про свій вік і хоче переконатися в тому, що, коли прийде потрібний час, передача влади відбудеться безперешкодно”, – сказав співрозмовник видання.

Також, за інформацією королівського коментатора Dаіly Mаіl Роберта Джобсона, в королівській сім’ї розглядається можливість регентства Єлизавети II. Регентство передбачає королівську владу престолонаслідника, який буде користуватися рекомендаціями та вказівками старшого монарха, тобто нинішньої королеви.

Читайте також: Чим снідає Королева: кухарі розсекретили меню Єлизавети ІІ

“Всі вони підтвердили, що Регентство з Чарльзом, який взяв на себе ініціативу, тепер, принаймні, є реальною можливістю”, – повідомив Джобсон.

Зазначимо, що Єлизавета ІІ посіла королівський трон у 1952 році і править країною 65 років. Зараз британській королеві 91 рік. Прямим спадкоємцем престолу є її син принц Чарльз.

Раніше повідомлялося, що чоловік королеви Великобританії Єлизавети II, принц Філіп, з осені 2017 року припинить виконувати королівські обов’язки і займатися громадськими справами.

You cannot copy content of this page