fbpx
Світ
Жителі Москви розповіли, що думають про візовий режим з Україною (відео)

Жителі столиці Росії Москви здебільшого байдуже ставляться до ймовірного запровадження Україною віз із РФ. Проте дехто з опитаних москвичів емоційно реагував на таку ідею. Відповідне опитування провів російський незалежний журналіст Саша Сотник та опублікував його на своєму YouTube-каналі, передає 24 канал.

Журналіст ставив респондентам запитання “чи вважаєте ви справедливим бажання українців ввести в’їзні візи з Росією?”. Сотник зазначив, що більшість опитаних наголошували, що ностальгують за СРСР, а деякі відкрито зізнавалися в “фантомних імперських болях”.

Читайте також: Карта для українців: скільки грошей брати до країн ЄС і за що можуть оштрафувати

“Як на мене, то я за СРСР. Немає жодних віз, введуть візи – в’їдемо на танках”, – відповів один із перехожих.

“Росія повинна відповісти адекватно. Якщо вони вводять візи, то значить яка адекватна відповідь? – введення їм віз. Я це божевілля не буду обговорювати. Я в Україну не їздив і не буду їздити, тому мене це навряд чи торкнеться”,– заявив ще один москвич.

“Це їхня справа виключно. Вони це роблять з приводу наших дій в Україні. Вони вважають себе у стані повзучої гібридної війни з нами. Ну і мають право. Росія може відповісти, як хоче. Може ввести в свою чергу візи, а може і не вводити”, – зазначив ще один опитаний.