Події
Журналісти показали ефектну жінку нового прокурора Одеської області (фото)

Ольга Жученко, дружина нового прокурора Одеської області, фото: Facebook.

Генпрокурор Юрій Луценко представив нового прокурора Одеської області.

Ним став 30-річний Олег Жученко, який із грудня минулого року був першим заступником прокурора області, а після відставки Давида Сакварелідзе був виконуючим обов’язки, – повідомляє Країна.

Зазначимо, що на офіційному сайті прокуратури, новий керівник ще не значиться, а Жученко так і висить в розділі заступників. Олег Жученко – це син колишнього прокурора Вінницької області Дем’яна Жученко, який помер восени 2003 року.

Ольга Жученко
Журналісти знайшли в соцмережах дружину новоспеченого обласного прокурора. Нею виявилася Ольга Жученко. Як зазначено наїї сторінці в Facebook, дівчина родом з Вінниці (як і сам Жученко) і вивчала психологію в Національному педагогічному університеті ім.Драгоманова. Зараз разом з чоловіком вона живе в Одесі.
 У Ольги дуже багато однотипних знімків.

Судячи по сторінці, Ольга дуже любить фотографуватися. А точніше фотографувати саму себе. В її альбомах тільки автопортрети, такзвані, селфі.

Під фото Жученко багато компліментів від подруг типуне перестаю тобою захоплюватися“, “красуня“.

До речі, декларація про доходи за 2014 рік у Жученко мізерна. Офіційно він заробив 134,2 тисячі гривень (з яких зарплата склала 118тисяч), його дружина додала в сімейний бюджет ще 6,8 тисяч гривень. Парі належить квартира площею 71 кв. м, земельна ділянка іавтомобіль Mercedes E 320 (2004 року).

Related Post

facebook